Nieuwe sponsorcontracten

Nieuwe sponsorcontracten

Eind vorig jaar liepen de sponsorcontracten met onze sponsoren af. In de loop van 2023 is de sponsorcommissie daarom al in gesprek gegaan met onze sponsoren Bert Stadman Makelaardij Onroerend Goed, Zantingh Tweewielers, Hilbrands Installatietechniek en Boomverzorging Drenthe. Met deze bedrijven hebben we een nieuw, 3-jarig contract kunnen afsluiten. Daarnaast hebben we twee nieuwe sponsoren bereid gevonden ons de komende 3 jaar te sponsoren. Dit zijn:

HP Asbest en Montagewerkzaamheden, het bedrijf van onze oud voorzitter   Harm Pot, en

R. Epping Transport en Techniek, het bedrijf van ons lid Rogier Epping.

Van de sponsoren zullen Bert Stadman Makelaardij Onroerend Goed en   HP Asbest en Montagewerkzaamheden de komende drie jaar als hoofdsponsor aan onze vereniging verbonden zijn. De andere bedrijven als subsponsor.

Foto’s: Ondertekening van de contracten door de hoofdsponsors

In verband met de nieuwe sponsorcontracten is er in samenwerking met Bioracer ook een andere kledinglijn ontworpen. Binnenkort zullen onze leden daarom herkenbaar zijn aan een ander, moderner vormgegeven wielertenue.